Uid login (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: never
sv: aldrig

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Roles
sv: Roller

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: blocked
sv: spärrad

en: active
sv: aktiv

en: Operation
sv: Funktion

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: E-postadressen %email används redan. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
sv: E-postadressen %email har nekats åtkomst.

en: Member for
sv: Medlem i

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: The name %name has been denied access.
sv: Namnet %name har nekats åtkomst.

en: No people available.
sv: Inga personer tillgängliga.
