Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: never
be: ніколі

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Roles
be: Ролі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Operation
be: Аперацыя

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
be: Нажаль, у дасязе для e-mail %email было адмоўлена.

en: Member for
be: Сябра цягам

en: @time ago
be: @time таму

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: The name %name has been denied access.
be: Нажаль, дасяг для мянушкі %name забаронены.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.
