Uid login (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: never
th: ไม่เคย

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: blocked
th: ถูกบล็อค

en: active
th: ใช้งาน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: มีคนใช้อีเมล %email ไปแล้ว <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่านหรือไม่?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
th: อีเมล %email ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: The name %name has been denied access.
th: ชื่อ %name ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน
