User Import Framework (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Next
ru: Далее

en: Import
ru: Импорт

en: Back
ru: Назад

en: Other
ru: Прочее

en: create
ru: создайте

en: update
ru: обновление

en: Import file
ru: Импорт файла

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.
