User Import Framework (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Other
my: အခြား
