User Import Framework (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: Import
pl: Importuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Other
pl: Inne

en: create
pl: utwórz

en: update
pl: aktualizacja

en: Import file
pl: Import pliku

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size. Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
pl: Twoje ustawienia PHP ograniczają maksymalny rozmiar przesyłanego pliku do %size. W zależności od konfiguracji serwera, poniższe ustawienia mogą być nadpisane za pomocą pliku php.ini wykorzystywanego przez system, pliku php.ini umieszczonego w głównym katalogu Drupala, pliku settings.php witryny lub pliku .htaccess z głównego katalogu Drupala.

en: Select the CSV file to be imported.
pl: Wybierz plik CSV do zaimportowania.

en: None - just do it
pl: Żadnych - od razu importuj

en: Preview all
pl: Podgląd wszystkich

en: Users to preview
pl: Podgląd danych użytkowników

en: Notify new users of account
pl: Powiadom nowych użytkowników

en: Preview these records and when ready to import click Import users.
pl: Przeglądnij te rekordy, jeśli wszystkie będą poprawne kliknij Importuj użytkowników.

en: Cannot save the import file to temporary storage.  Please try again.
pl: Nie udało się zapisać importowanego pliku do miejsca tymczasowego przechowania. Spróbuj ponownie.

en: Cannot open that import file.
pl: Nie udało się otworzyć wybranego pliku.

en: I can find no email column in the import file.
pl: Nie znaleziono kolumny z adresami e-mail w wybranym pliku.

en: Missing or invalid email address !mail.
pl: Brakujący lub błędny adres e-mail !mail.

en: Error on row !line:
pl: Błąd w wierszu !line:

en: There are no users to import.
pl: Brak użytkowników do importowania.

en: email (required) - the user's email
pl: e-mail (wymagany) - adres e-mail użytkownika

en: username (optional) - a name for the user. If not provided, a name is created based on the email.
pl: nazwa użytkownika (opcjonalna) - w przypadku nie podania, nazwa zostanie utworzona na podstawie adresu e-mail.

en: password (optional) - a password for the user. If not provided, a password is generated.
pl: hasło (opcjonalne) - w przypadku niepodania, hasło zostanie wygenerowane.

en: User import help
pl: Pomoc importowania użytkowników

en: User Import Framework
pl: Framework importu użytkowników

en: Simple, extensible user import from a CSV file.
pl: Prosty, rozszerzalny import użytkowników z plików CSV.

en: Number of users to preview before importing. Note: If you run out of memory set this lower or increase your memory.
pl: Liczba użytkowników, których dane mają być wyświetlone do przeglądnięcia przed importowaniem. Uwaga: W razie komunikatu o braku pamięci ustaw mniejszą wartość lub zwiększ limit pamięci.

en: Importing users
pl: Importowanie użytkowników

en: User import complete.
pl: Importowanie użytkowników zakończone.

en: View the <a href="@url">user list</a>.
pl: Wyświetl <a href="@url">listę użytkowników</a>.

en: One user was created. | @count users were created.
pl[0]: Utworzono jednego użytkownika.
pl[1]: Utworzono @count użytkowników.

en: One user was updated. | @count users were updated.
pl[0]: Zaktualizowano jednego użytkownika.
pl[1]: Zaktualizowano @count użytkowników.

en: Import and update users.
pl: Zaimportuj i zaktualizuj użytkowników.

en: Import or update users.
pl: Zaimportuj lub zaktualizuj użytkowników.

en: The following fields are available for example.com users:
pl: Następujące pola są dostępne dla przykładowych użytkowników example.com:

en: first_name (optional) - the user's first name
pl: first_name (opcjonalne) - imię użytkownika

en: last_name (required) - the user's last name
pl: last_name (wymagane) - nazwisko użytkownika

en: Unknown column !field in the import file. Data in this column will be ignored.
pl: nierozpoznana kolumna !field w importowanym pliku. Dane w tej kolumnie będą ignorowane.

en: Field !field is required and is missing from the header.
pl: Brakuje wymaganego pola !field  w nagłówku.

en: Field !field is required and is missing from the data.
pl: Brakuje wymaganego pola !field w danych.

en: User Import Framework Example
pl: Przykład Frameworku importu użytkowników

en: An example module showing how to use the User Import Framework to import user data.
pl: Przykładowy moduł pokazujący jak używać Frameworku importu użytkowników.
