User Import Framework (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: user
pt: utilizador

en: Import
pt: Importar

en: Back
pt: Voltar

en: Other
pt: Outro

en: create
pt: criar

en: update
pt: atualizar

en: Import file
pt: Importar ficheiro

en: An error occurred and processing did not complete.
pt: Ocorreu um erro e o processamento não foi concluído.

en: Importing users
pt: Importando utilizadores

en: User import complete.
pt: Importação de utilizadores concluída.
