User Import Framework (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: user
ru: пользователь

en: Import
ru: Импортировать

en: Back
ru: Назад

en: Other
ru: Другое

en: create
ru: создайте

en: update
ru: обновить

en: Import file
ru: Импорт файла

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.
