User Import Framework (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: user
cy: defnyddiwr

en: Import
cy: Mewnfudo

en: update
cy: diweddaru

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.
