User Import Framework (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: user
bs: korisnik

en: Import
bs: Uvezi

en: update
bs: osvježavanje

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
