User Import Framework (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Import
az: İmport

en: Back
az: Geri

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
