User Import Framework (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Next
be: Наступны

en: user
be: карыстальнік

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: update
be: абнавіць

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.

en: Notify new users of account
be: Паведаміць новым карыстальнікам аб рахунку
