User Import Framework (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Next
ar: التالي

en: user
ar: مستخدم

en: optional
ar: اختياري

en: required
ar: مطلوب

en: Import
ar: استيراد

en: Back
ar: رجوع

en: Text
ar: نص

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: text
ar: نص

en: update
ar: حدّث

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.

en: List (text)
ar: قائمة (نص)

en: Long text
ar: نص طويل

en: Long text and summary
ar: نص طويل وملخص

en: List (integer)
ar: قائمة (رقم صحيح)

en: List (float)
ar: قائمة (رقم عشري)
