User Import Framework (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: required
bg: Задължително

en: Import
bg: Импортирай

en: Back
bg: Назад

en: Text
bg: Текст

en: update
bg: обновяване

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.

en: List (text)
bg: Списък (text)

en: Long text
bg: Текстова област

en: Long text and summary
bg: Кратко и пълно съдържание

en: List (integer)
bg: Списък (integer)

en: List (float)
bg: Списък (float)
