User Import Framework (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: List (text)
bo: མིང་ཐོ༼ཡི་གེ༽

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ

en: Long text and summary
bo: ཡི་གེ་རིང་བ་དང་གནད་བསྡུས

en: List (integer)
bo: ཐོ༼ཧྲིལ་གྲངས༽

en: List (float)
bo: ཐོ༼སིལ་གྲངས༽
