User Import Framework (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: optional
cs: volitelné

en: required
cs: vyžadováno

en: Back
cs: Zpět

en: Integer
cs: Celé číslo

en: text
cs: Text

en: update
cs: aktualizovat

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: List (text)
cs: Seznam (textový)

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Long text and summary
cs: Dlouhý text a shrnutí

en: List (integer)
cs: Seznam (celé číslo)

en: List (float)
cs: Seznam (číslo s plovoucí desetinou čárkou)
