User Import Framework (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Import
eo: Importu

en: Text
eo: Teksto

en: Integer
eo: Entjero

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
