User Import Framework (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Text
et: Tekst

en: Integer
et: Täisarv

en: text
et: tekst

en: update
et: uuendus

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Import file
et: Impordi fail

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Long text and summary
et: Pikk tekst kokkuvõttega

en: List (integer)
et: Loend (täisarv)

en: List (float)
et: Loend (ujukoma arv)
