User Import Framework (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: optional
eu: aukerakoa

en: required
eu: beharrezkoa

en: Import
eu: Inportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Text
eu: Testua

en: Integer
eu: Osokoa

en: text
eu: testua

en: create
eu: sortu

en: update
eu: eguneratu

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Long text
eu: Testu luzea

en: Long text and summary
eu: Testu luzea eta laburpena
