User Import Framework (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: user
fi: käyttäjä

en: optional
fi: valinnainen

en: required
fi: pakollinen

en: Import
fi: Tuo

en: Back
fi: Takaisin

en: Text
fi: Teksti

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: text
fi: teksti

en: update
fi: päivitä

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Float
fi: Liukuluku

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Import file
fi: Tuo tiedosto

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.

en: List (text)
fi: Lista (teksti)

en: Long text
fi: Pitkä teksti

en: Long text and summary
fi: Pitkä teksti ja yhteenveto

en: decimal number
fi: Desimaalinumero

en: List (integer)
fi: Lista (kokonaisluku)

en: List (float)
fi: Lista (reaaliluku)
