User Import Framework (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: required
gl: requerido

en: Import
gl: Importar

en: Back
gl: Voltar

en: Text
gl: Texto

en: Integer
gl: Enteiro

en: text
gl: texto

en: create
gl: crear

en: update
gl: actualización

en: Float
gl: Coma flotante

en: Boolean
gl: Booleano

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: List (text)
gl: Lista (de texto)

en: Long text
gl: Texto longo

en: Long text and summary
gl: Texto longo e resumo

en: List (integer)
gl: Lista (número enteiro)

en: List (float)
gl: Lista (número decimal)
