User Import Framework (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Import
he: יבוא

en: Back
he: אחורה

en: Text
he: טקסט

en: Integer
he: שלם

en: text
he: טקסט

en: update
he: עידכון

en: Decimal
he: דצימלי

en: Float
he: צף

en: Boolean
he: בוליאני

en: Import file
he: ייבא קובץ

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: List (text)
he: רשימה (טקסט)

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: Long text and summary
he: טקסט ארוך ותקציר

en: List (integer)
he: רשימה (integer)

en: List (float)
he: רשימה (צף)
