User Import Framework (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: optional
hr: opcionalno

en: required
hr: potrebno

en: Import
hr: Uvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Text
hr: Tekst

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: text
hr: tekst

en: update
hr: ažuriraj

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Import file
hr: Uvoz datoteke

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: List (text)
hr: Lista (tekst)

en: Long text
hr: Dugački tekst

en: Long text and summary
hr: Dugački tekst i sažetak

en: List (integer)
hr: Lista (cijeli broj)

en: List (float)
hr: Lista (realni broj)
