User Import Framework (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: user
ja: ユーザー

en: required
ja: 必須

en: Import
ja: インポート

en: Back
ja: 戻る

en: Text
ja: テキスト

en: Integer
ja: 整数

en: text
ja: テキスト

en: update
ja: 更新

en: Decimal
ja: 固定小数点数値

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Boolean
ja: 真偽値

en: Import file
ja: インポートファイル

en: An error occurred and processing did not complete.
ja: エラーが発生し、処理は完了しませんでした。

en: List (text)
ja: リスト（テキスト）

en: Long text
ja: 長い文章

en: Long text and summary
ja: 長い文章と概要

en: decimal number
ja: 10進数

en: List (integer)
ja: リスト（整数）

en: List (float)
ja: リスト（浮動小数点型）
