User Import Framework (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Import
jv: Ngimpor

en: Text
jv: Teks

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.

en: List (text)
jv: Daftar (teks)

en: Long text
jv: Teks dawa

en: Long text and summary
jv: Teks dawa lan rangkuman

en: List (integer)
jv: Daftar (integer)

en: List (float)
jv: Daftar (pecahan)
