User Import Framework (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Import
kk: Импорт

en: Text
kk: Текст

en: update
kk: жанарту

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
