User Import Framework (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Import
ku: هاوردن

en: Text
ku: دەق

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: text
ku: دەق

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Boolean
ku: بوولی

en: Import file
ku: پەڕگە هاوردە بکە

en: Long text
ku: دەقی درێژ

en: Long text and summary
ku: دەقی درێژ و کورتە
