User Import Framework (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Text
lt: Tekstas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: text
lt: tekstas

en: update
lt: atnaujinti

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Long text and summary
lt: Ilgas tekstas ir santrauka

en: List (integer)
lt: Sąrašas (sveikasis skaičius)

en: List (float)
lt: Sąrašas (kintantis)
