User Import Framework (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: user
mr: सदस्य

en: optional
mr: पर्यायी

en: required
mr: आवश्यक

en: Import
mr: आयात

en: Back
mr: मागे

en: Text
mr: अक्षर

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Float
mr: अपूर्णांक

en: Boolean
mr: बूलीय
