User Import Framework (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Next
no: Neste

en: user
no: bruker

en: optional
no: valgfri

en: required
no: påkrevet

en: Back
no: Tilbake

en: Text
no: Tekst

en: Integer
no: Heltall

en: text
no: tekst

en: update
no: oppdater

en: Decimal
no: Desimaltall

en: Float
no: Flyttall

en: Boolean
no: Boolsk

en: Import file
no: Importer fil

en: An error occurred and processing did not complete.
no: Det oppstod en feil. Prosesseringen ble avbrutt.

en: List (text)
no: Liste (tekst)

en: Long text
no: Lang tekst

en: Long text and summary
no: Lang tekst og sammendrag

en: List (integer)
no: Liste (heltall)

en: List (float)
no: Liste (flyttall)
