User Import Framework (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: List (integer)
ne: सूची (पूर्णांक)

en: List (float)
ne: सूची (फ्लोट)
