User Import Framework (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
