User Import Framework (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Import
fa: ورود

en: Back
fa: بازگشت

en: Text
fa: متن

en: Integer
fa: صحیح

en: Decimal
fa: اعشار

en: Float
fa: شناور

en: Boolean
fa: منطقی

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: List (text)
fa: سجل (متن)

en: List (integer)
fa: سجل (صحیح)

en: List (float)
fa: سجل (شناور)
