User Import Framework (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: optional
si: විකල්පමය

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
