User Import Framework (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Import
sk: Importovať

en: Back
sk: Späť

en: Integer
sk: Celé číslo

en: create
sk: vytvoriť

en: update
sk: aktualizácia

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Import file
sk: Importovať súbor

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: List (text)
sk: Zoznam (textový)

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Long text and summary
sk: Dlhý text a zhrnutie

en: List (integer)
sk: Zoznam (celé čísla)

en: List (float)
sk: Zoznam (desatinné čísla)
