User Import Framework (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: Import
sr: Увоз

en: Text
sr: Текст

en: Float
sr: С покретним зарезом
