User Import Framework (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: user
sv: användare

en: optional
sv: valfri

en: required
sv: obligatorisk

en: Import
sv: Importera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Integer
sv: Heltal

en: update
sv: uppdatera

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: Float
sv: Flyttal

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Import file
sv: Importera fil

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.

en: List (text)
sv: Lista (text)

en: Long text
sv: Lång text

en: Long text and summary
sv: Lång text och sammanfattning

en: List (integer)
sv: Lista (heltal)

en: List (float)
sv: Lista (flyttal)
