User Import Framework (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: user
te: వాడుకరి

en: optional
te: ఐచ్చికం

en: required
te: తప్పనిసరి

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య
