User Import Framework (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: user
ur: صارف

en: optional
ur: اختیاری

en: required
ur: ضروری

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Text
ur: متن

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Float
ur: کسری عدد

en: Boolean
ur: بولین
