User Import Framework (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: optional
af: opsioneel

en: required
af: verpligtend

en: Import
af: Voer in

en: Back
af: Terug

en: update
af: opdateer
