User Import Framework (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Import
am: አስመጣ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Float
am: ፍሎት

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Import file
am: ፋይል አስመጣ
