User Import Framework (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Import
ast: Importar

en: Text
ast: Testu

en: Integer
ast: Enteru

en: text
ast: testu

en: update
ast: anovar
