User Import Framework (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Next
ca: Següent

en: user
ca: usuari

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Import
ca: Importa

en: Back
ca: Enrere

en: Integer
ca: Enter

en: create
ca: crea

en: update
ca: actualitza

en: Float
ca: Coma flotant

en: Boolean
ca: Booleà

en: Import file
ca: Importa un fitxer

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: List (text)
ca: Llista (text)

en: Long text
ca: Text llarg

en: Long text and summary
ca: Text llarg i resum

en: List (integer)
ca: Llista (enters)

en: List (float)
ca: Llista (coma flotant)
