User Import Framework (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Text
el: Κείμενο

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: text
el: κείμενο

en: update
el: ενημέρωση

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Import file
el: Εισαγωγή αρχείου

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.

en: List (text)
el: Λίστα (κείμενο)

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο

en: Long text and summary
el: Μακρύ κείμενο και περίληψη

en: List (integer)
el: Λίστα (ακέραιος)

en: List (float)
el: Λίστα (αριθμός κινητής υποδιαστολής)
