User Import Framework (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Import
gu: આયાત

en: Text
gu: લખાણ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Boolean
gu: બૂલિયન
