User Import Framework (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: required
ka: აუცილებელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: text
ka: ტექსტი

en: update
ka: განახლება
