User Import Framework (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Import
km: នាំចូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: text
km: អត្ថបទ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។

en: List (text)
km: បញ្ជី​ (ជា​អត្ថបទ)

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: Long text and summary
km: អត្ថបទ​វែង និង​សង្ខេប

en: List (integer)
km: បញ្ជី (ចំនួន​គត់)

en: List (float)
km: បញ្ជី (ទសភាគ)
