User Import Framework (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
