User Import Framework (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: required
lv: obligāts

en: Import
lv: Importēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Text
lv: Teksts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: text
lv: teksts

en: update
lv: atjauninājums

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)

en: Long text
lv: Garš teksts

en: Long text and summary
lv: Garš teksts un apraksts

en: List (integer)
lv: Saraksts (vesels skaitlis)

en: List (float)
lv: Saraksts (peldošs komats)
