User Import Framework (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: optional
ml: വൈകല്പിക

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
